• Sportclub Jekerdal 4

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 apr. 11:30Sportclub Jekerdal 4 - Eijsden 3Sportpark Jekerdal
    10 apr. 09:30SNC'14 2 - Sportclub Jekerdal 4Sportpark Noorbeek
    23 apr. 11:30Sportclub Jekerdal 4 - SNC'14 2Sportpark Jekerdal
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 mrt. - Zwentibold JO17-11 - 3
  • Poulestanden Sportclub Jekerdal 4 ( 5e klasse 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sportclub Jekerdal 412101130111931
    2Heer 31282235161926
    3Daalhof 31163236261021
    4Scharn 4136252723420
    5Bunde 4135353532318
    6DBSV 3114342621515
    7Eijsden 3123451923-413
    8Berg'28 2152581835-1711
    9SNC'14 2112361935-169
    10Partij 21220101942-236

    Poulestanden Sportclub Jekerdal 4 ( Groep 3 44 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Weltania 321105144
    2Daalhof 421106514
    3Sportclub Jekerdal 4200249-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bouvrie, GastonTeamspeler
    Clermonts, RoelTeamspeler
    Crouzen, JulesTeamspeler
    Frere, CyrielTeamspeler
    Frere, JulesTeamspeler
    Hagens, StefanTeamspeler
    Kosters, RobbertTeamspeler
    Meek, SebastiaanTeamspeler
    Schoonbrood, SanderTeamspeler
    Sinay, MickelTeamspeler
    Steffens, GielTeamspeler
    Wijhe, Kenneth vanTeamspeler
    Willems, HansTeamspeler
    Zenden, BoudewijnTeamspeler

    Er zijn 12 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Clermonts, RoelOverige stafTeammanager
    Volders, RemyTechnische staf

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Sportclub Jekerdal 4

    VS

    Eijsden 3

    02 april 202311:30 uur
    Sportpark Jekerdal veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Sportclub Jekerdal 4

    0519 Mannen Zondag reserve

    2,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    0,92

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,58

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd