• Sportclub Jekerdal 4

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 dec. 11:30Sportclub Jekerdal 4 - Bunde 4Sportpark Jekerdal
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 dec.BMR 3 - Sportclub Jekerdal 40 - 1
  • Poulestanden Sportclub Jekerdal 4 ( 5e klasse 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sportclub Jekerdal 487012281421
    2Scharn 495042220215
    3Eijsden 374211611514
    4Bunde 474122320313
    5Heer 364021711612
    6Daalhof 363122121010
    7DBSV 383142016410
    8SNC'14 262221617-18
    9Berg'28 27214915-67
    10BMR 36006717-100
    11Partij 260061128-170

    Poulestanden Sportclub Jekerdal 4 ( Groep 3 44 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Weltania 321105144
    2Daalhof 421106514
    3Sportclub Jekerdal 4200249-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bouvrie, GastonTeamspeler
    Clermonts, RoelTeamspeler
    Crouzen, JulesTeamspeler
    Frere, CyrielTeamspeler
    Frere, JulesTeamspeler
    Hagens, StefanTeamspeler
    Kosters, RobbertTeamspeler
    Meek, SebastiaanTeamspeler
    Schoonbrood, SanderTeamspeler
    Sinay, MickelTeamspeler
    Steffens, GielTeamspeler
    Wijhe, Kenneth vanTeamspeler
    Willems, HansTeamspeler
    Zenden, BoudewijnTeamspeler

    Er zijn 12 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Clermonts, RoelOverige stafTeammanager
    Volders, RemyTechnische staf

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Sportclub Jekerdal 4

    VS

    Bunde 4

    11 december 202211:30 uur
    Sportpark Jekerdal veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Sportclub Jekerdal 4

    0519 Mannen Zondag reserve

    2,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,63

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd